Evolve Summit 12.-13.11.2019 - HR Konference v Brně

10. 10. 2019

Je nám radostí a ctí oznámit účast na EVOLVE SUMMIT 2019, kde budeme prezentovat VIBROBED, jako prostředek k psychosomatické́mu uvolnění, regeneraci organismu, snížení stresu a únavy z pracovního vytížení. Zájemci si budou moci osobně vyzkoušet dvacetiminutovou vibroakustickou proceduru.
O konferenci:

Odborníci z oblasti HR a náboru se již popáté sjedou do Brna na unikátní konferenci pro HR profesionály z regionu CEE, která proběhne 12. a 13. listopadu v SONO Centru. Dva dny plné inspirace a praktického know-how, případových studií i workshopů a networking s více než 500 kolegy z oboru. Mezi více než 30 řečníky vystoupí i zahraniční hvězdy jako Johnny Campbell, Kasia Tang anebo Dan Kelsall.

„Na 5. ročníku EVOLVE! Summitu se budeme snažit pokrýt témata, která aktuálně hýbou HR světem, ať už se jedná o to, jak pracovat s lidmi uvnitř firmy a rozvíjet je, jak přistupovat k neurodiverzitě na pracovišti, anebo jak efektivně využívat marketing v HR. Chybět nebudou ani nové metodiky vyhledávání kandidátů, employer branding a účastníci se také dozvědí, kam nové technologie posouvají schopnosti hodnocení kandidátů,“ uvedl zakladatel EVOLVE! Summitu Michal Toman z firmy Engage Advisory.


Více na https://www.evolvesummit.cz/


Evolve Summit 12.-13.11.2019 - HR Konference v Brně
Novinky - výpis všech